Rekonstrukcja paznokcia

Rekonstrukcja paznokcia

Gdy naturalny paznokieć jest zniszczony, można wykonać jego rekonstrukcję. Zabieg ten nie powoduje uszkodzenia naturalnego paznokcia i nie jest bolesny. Rekonstrukcja pozwala również na normalne poruszanie palcem i nie jest ograniczona do kilku dni. Jeśli szukałeś bardziej trwałego rozwiązania swojego problemu, rozważ rekonstrukcję paznokcia. Proces ten jest łatwy, szybki i nie ogranicza wzrostu naturalnego paznokcia.

Rekonstrukcja paznokci to prosty i bezbolesny zabieg

Rekonstrukcja paznokci to prosty, nieinwazyjny zabieg kosmetyczny, który przywróci naturalny wygląd paznokcia. Proces ten polega na zastosowaniu specjalnie opracowanej żywicy, która jest nakładana warstwowo na łożysko paznokcia. Żywica charakteryzuje się dużą elastycznością i umożliwia wzrost paznokcia protetycznego w harmonii z naturalną płytką paznokcia. Zabieg jest bardzo szybki i bezbolesny, wymaga mniej niż 30 minut.

Korzyści płynących z rekonstrukcji paznokci jest kilka. Niektóre z nich są kosmetyczne, a inne mają na celu promowanie zdrowego wzrostu paznokci. Przywrócenie wyglądu paznokci u stóp może dać Ci ogromny wzrost pewności siebie. Nowy paznokieć może być pomalowany na istniejącym paznokciu lakierem żelowym lub pozostawiony tak aby wyglądał naturalnie. Może on być używany na specjalne okazje lub do długotrwałego noszenia. Po zabiegu rekonstrukcja paznokcia utrzyma się przez około sześć tygodni.

Rekonstrukcja paznokcia u nogi to nieinwazyjny zabieg, który może poprawić wygląd paznokcia u nogi i poprawić wygląd stóp. Proces ten polega na nałożeniu żelu odpornego na działanie grzybów bezpośrednio na uszkodzony paznokieć. Po nałożeniu żelu, podolog nada kształt i wypoleruje Państwa nowy paznokieć, aby wyglądał on naturalnie. Jeśli mają Państwo istniejący problem z paznokciami u stóp, rekonstrukcja paznokci jest dla Państwa idealnym rozwiązaniem.

Podobne treści:  Paznokieć podwójny - kiedy może wystąpić?

Zabieg polega na zastosowaniu specjalnego żelu o nazwie Wilde-Pedique w celu zastąpienia uszkodzonego paznokcia. Żel nakładany jest bezpośrednio na łożysko paznokcia oraz na pozostały paznokieć. Niezależnie od tego czy masz wrastający paznokieć u nogi czy chcesz go naprawić na specjalną okazję, rekonstrukcja paznokcia może dać Ci pewność, której potrzebujesz aby dumnie kroczyć do ołtarza. Możesz nawet wykonać swój własny pedicure w zaciszu własnego domu!

Nie uszkadza naturalnej płytki paznokcia

Nie uszkadza naturalnej płytki paznokcia podczas nakładania i usuwania? Gelish Soak-Off Gel jest odpowiedzią na to pytanie. Ten system wzmacniania paznokci nie jest rozwiązaniem trwałym, ale utrzymuje się na palcach do 6 tygodni. Produkt ten nakłada się za pomocą lampy grzewczej na podczerwień. Jest bardzo łatwy do zastosowania i nie uszkadza naturalnej płytki paznokcia. Przy odpowiedniej pielęgnacji utrzyma się przez pełne sześć tygodni.

Nie ogranicza wzrostu naturalnego paznokcia

Podczas gdy nowy paznokieć rośnie do normalnej grubości i może nie powodować takich samych problemów jak stary, wrastanie nowego paznokcia może zająć miesiące. Ból związany z tym procesem może być zbyt duży do zniesienia. Jeśli nie chcesz cierpieć z powodu tych samych problemów co wcześniej, możesz usunąć stary paznokieć. Możesz również zlecić ten zabieg profesjonaliście. Ta opcja ma jednak również wady.

Zrekonstruowany paznokieć będzie miał dodatkową warstwę tkanki pokrywającej sztuczną część. Ta dodatkowa warstwa nazywana jest hyponychium. Jest to korek tkanki keratynowej zawierający polimorfy i limfocyty. hyponychium służy również jako bariera przed zakażeniem. Płytka ta znajduje się na grzbiecie każdego palca. Zdrowy paznokieć świadczy o tym, że płód jest dojrzały.

W przeciwieństwie do innych sztucznych paznokci, rekonstrukcja paznokci nie ograniczy wzrostu naturalnego paznokcia. W zabiegu zwanym rekonstrukcją paznokcia u stóp, naturalny paznokieć nie jest uszkadzany ani ograniczany. Najpierw paznokieć zostaje maksymalnie zmniejszony, a następnie oczyszczony w celu usunięcia olejków. Następnie nakłada się roztwór, zawierający środek przeciwgrzybiczny, aby żel związał się z paznokciem.

Podobne treści:  Jak opiłować paznokcie? Przewodnik krok po kroku

Pozwala paznokciowi poruszać się wraz z palcem u nogi

Rekonstrukcja paznokcia to zabieg kosmetyczny, który pozwala paznokciowi poruszać się wraz z palcem u nogi. Zabieg jest prosty i nie uszkadza Twojego naturalnego paznokcia. Podolog najpierw usunie jak największą część uszkodzonego paznokcia, oczyści go, zdezynfekuje i usunie nadmiar oleju. Następnie podolog nałoży na płytkę paznokcia roztwór, który spowoduje jej odwodnienie. Następnie podolog nałoży warstwę żelu, aby zrekonstruować płytkę paznokcia. Każda warstwa będzie suszona pod lampą UV. Po wyschnięciu ostatniej warstwy żelu, podolog nada kształt i wypoleruje nowy paznokieć.

Do rekonstrukcji paznokci używa się specjalnego żelu podobnego do tego stosowanego w paznokciach akrylowych. Materiał ten utwardzany jest za pomocą światła UV, dzięki czemu nowy paznokieć wygląda naturalnie. Ten rodzaj leczenia jest również elastyczny, więc naturalny paznokieć może nadal rosnąć pod protezą. O ile akrylowy paznokieć może być nałożony w każdym salonie stylizacji paznokci, to proces rekonstrukcji paznokcia u stóp powinien być przeprowadzony tylko przez wyszkolonego podologa.

Chociaż rekonstrukcja paznokci może nie być najlepszą opcją naprawy paznokci, to jednak zabieg ten jest skuteczną opcją. W przeciwieństwie do paznokci akrylowych, nowy paznokieć może poruszać się wraz z palcem, więc jest to dobra opcja dla osób z uszkodzonymi lub brakującymi paznokciami. Zabieg ten ma wiele zalet i jest doskonałym wyborem dla osób, które cierpią na przewlekłą grzybicę i brak naturalnych paznokci.

Po zabiegu podolog założy opatrunek na paznokieć, aby zatrzymać krwawienie i zapobiec infekcji. Przez kilka dni należy odpocząć od stopy. Prawdopodobnie będziesz musiał zażywać środki przeciwbólowe, aby złagodzić ból, a przez pierwsze kilka dni ważne jest noszenie miękkiego obuwia. Jeśli masz ciężki przypadek wrastającego paznokcia, może być konieczna stała operacja.

Podobne treści:  Rozdarty paznokieć - jak sobie radzić?

Trwa on około roku

Zabiegi chirurgiczne, które przywracają grubość paznokci, są znane jako rekonstrukcja paznokci. Zabieg ten polega na usunięciu cienkiego fragmentu paznokcia i zastąpieniu go grubszym. Nowy paznokieć rośnie do pożądanej grubości i może nie powodować żadnych problemów, które wcześniej mieli Państwo z grubymi paznokciami. Należy jednak pamiętać, że nowy paznokieć nie będzie tak gruby jak oryginalny. Rekonstrukcja paznokcia może spowodować nieznaczne zwiększenie grubości lub nawet ból w przyszłości.

Zabieg wymaga niewielkiej ilości naturalnego paznokcia do zakotwiczenia nowego paznokcia. Im krótszy gwóźdź kotwiczący, tym krótsza żywotność rekonstrukcji. Sztuczny paznokieć jest wykonany ze światłoutwardzalnej żywicy akrylowej, która różni się od akrylu używanego do wykonywania paznokci palców. Jednak nadal możliwe jest używanie normalnego lakieru do paznokci lub lakieru żelowego na zrekonstruowanym paznokciu. Należy jednak pamiętać, że usunięcie lakieru może uszkodzić zrekonstruowany paznokieć.

Rekonstrukcja paznokci nie zmienia naturalnego paznokcia i nie ogranicza wzrostu Państwa oryginalnego paznokcia. Zabieg wymaga godzinnego spotkania, choć może nie trwać całą godzinę. Konsultacje kosztują zazwyczaj 25 euro, a leczenie zaczyna się od 45 euro za paznokieć. Rekonstrukcja paznokcia może trwać od czterech do ośmiu tygodni. Koszt zabiegu wynosi 45 euro za paznokieć. Zabieg nie jest trwały i należy o tym pamiętać rozważając swoje możliwości.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *