Kremy powiększające piersi – które działają, a które nie

Kremy powiększające piersi – które działają, a które nie

Jeśli masz mały biust, ale chciałabyś go powiększyć w sposób naturalny, rozważ użycie kremu. Metoda ta jest znacznie bezpieczniejsza niż operacja, ale wymaga rozwinięcia specyficznych komórek wewnętrznych, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Chociaż istnieje kilka dostępnych kremów, wybór odpowiedniego wymaga pewnych badań i dokładnego rozważenia. Czytaj dalej, aby uzyskać informacje o tym, które kremy działają, a które nie. Możesz również zdecydować się na ćwiczenia, aby zwiększyć rozmiar swoich piersi.

Naturalne składniki

Na rynku dostępnych jest wiele kremów powiększających piersi. Niektóre z nich naśladują działanie estrogenu, naturalnie występującego w piersiach hormonu. Jednak nie wszystkie z tych kremów są skuteczne, a składniki niektórych mogą powodować skutki uboczne. Bezpieczeństwo takich kremów musi być określone poprzez badania, a w przypadku braku pewności co do ich działania należy skonsultować się z lekarzem.

Długoterminowe rezultaty

Podczas gdy kobiety są często zadowolone z krótkoterminowych rezultatów stosowania kremu powiększającego piersi, efekty nie zawsze są tak pozytywne. Podczas gdy kremy powiększające piersi zawierają kombinację estrogenu i progesteronu, mogą one również powodować różne skutki uboczne. Kobiety z pewnymi schorzeniami powinny unikać kremów powiększających piersi, ponieważ produkty te mogą powodować poważne skutki uboczne – Sekcja jest jak rozwinięcie tezy stworzonej przez specjalistów serwisu https://beautyrose.pl. Aby uzyskać więcej informacji, należy zapoznać się z ostrzeżeniami producenta dotyczącymi bezpieczeństwa.

Podobne treści:  Jak krem działa na zmarszczki?

Skutki uboczne

Niektóre z najpopularniejszych kremów na powiększenie piersi zawierają składniki podobne do estrogenu, kobiecego hormonu, który sprzyja wzrostowi piersi. Dzieje się tak dlatego, że aktywne składniki tych kremów to estrogenopodobne fitoestrogeny pochodzące z roślin. Wild yam, chaste tree berry, i saw palmetto są wszystkie źródła fitoestrogenów. Ale chociaż uważa się, że fitoestrogeny stymulują wzrost piersi, nie ma dowodów na to, że związki te są wchłaniane do organizmu w wystarczających ilościach.

Podobne treści:  Ile kosztuje oczyszczanie skóry twarzy kwasami?

Ćwiczenia

Pierwsze z wielu ćwiczeń na powiększenie piersi polega na wypychaniu okolic piersi za pomocą pary hantli. To ćwiczenie rozciąga i wzmacnia mięśnie piersiowe w klatce piersiowej. Do tego ćwiczenia będziesz potrzebować piłki stabilizacyjnej i pary hantli. Wykonuj to ćwiczenie przez jedną minutę. Powtórz proces przez tyle zestawów, ile możesz zarządzać. Aby uzyskać najlepsze wyniki, powtarzaj ćwiczenie kilka razy dziennie.

Phytoestrogens

Phytoestrogens są aktywnymi składnikami niektórych kremów powiększających piersi. Hamują one działanie estrogenów w organizmie poprzez blokowanie wiązania między estrogenem a jego receptorami. Zmniejsza to działanie estrogenów u kobiet i może również obniżyć ryzyko zachorowania na raka piersi. Jeśli rozważasz użycie jednego z tych kremów, pamiętaj, aby najpierw skonsultować się z lekarzem. Poniżej wymieniono niektóre z korzyści płynących z zastosowania fitoestrogenów w kremach powiększających piersi.

Voluplus

Voluplus krem powiększający piersi jest naturalnym składnikiem, który ma działanie wolumizujące na tkanki tłuszczowe. Zwiększa również objętość komórek tłuszczowych poprzez zwiększenie gęstości tkanki tłuszczowej. Prowadzi to do uzyskania jędrniejszych i większych piersi. Voluplus zawiera naturalne składniki, takie jak olej z pestek winogron, olej ze słodkich migdałów i wosk roślinny. Zawiera również witaminy E, sorbinian potasu i fenoksyetanol. Obecnie na rynku jest to wybór numer jeden dla wielu kobiet chcących zwiększyć swoje piersi.

Podobne treści:  Serum na zmarszczki: jak wybrać skuteczny produkt?

Lansley

Jeśli planujesz zakupić dla siebie krem powiększający biust, to dobrze trafiłaś. Lansley to niemiecka marka, która zawiera głęboko penetrujące składniki, które będą działać na tkanki piersi, nadając im jędrność i objętość. Dodatkowo krem ten pomoże również wzmocnić okolice klatki piersiowej i skórę, co sprawi, że będzie się ona również wydawać jędrniejsza. Kolejną zaletą stosowania kremu powiększającego biust Lansley jest brak skutków ubocznych z nim związanych.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *