Tanie kosmetyki do codziennego użytku – kilka sprawdzonych wyborów

Tanie kosmetyki do codziennego użytku – kilka sprawdzonych wyborów

Jeśli chodzi o urodę, najlepsze produkty nie zawsze muszą być najdroższe. W dzisiejszych czasach możesz kupić produkty za ułamek ceny, aby uzyskać ten sam efekt. Niektóre z tych produktów zawierają te same składniki aktywne i zapewniają rezultaty porównywalne z ich droższymi odpowiednikami. Niezależnie od tego, czy chcesz zastąpić drogie przedłużanie rzęs, czy zaoszczędzić czas na myciu włosów, możesz znaleźć produkty, które pomogą Ci wyglądać i czuć się pięknie za mniej.

Niedrogie kosmetyki nie są już tylko w butikach z wyższej półki

Jest wielu sprzedawców, którzy konkurują z Sephorą oferując bardziej przystępne cenowo kosmetyki. Target poczynił duże postępy w tym sektorze, nawiązując współpracę z marką K-Beauty Glow Recipe w celu stworzenia prywatnej linii kosmetyków. Wal-Mart również czyni postępy w sektorze kosmetycznym, wprowadzając nowe ekspozycje kosmetyków w setkach lokalizacji. Sephora, chcąc lepiej konkurować z Amazonem i innymi sprzedawcami kosmetyków z wyższej półki, wypróbowuje nowe formaty, które są bardziej przystępne cenowo.

Podobne treści:  Szczotka do oczyszczania skóry głowy - kilka propozycji

Sephora nawiązała współpracę z 6 najlepiej sprzedającymi się markami na świecie i uruchomiła nową linię o nazwie “First at Sephora”, która wprowadza na rynek ekskluzywne produkty w sklepach Sephora. Firma stworzyła również treści edukacyjne, aby pomóc klientom w poznaniu nowych produktów. Filmy dotyczące tych ekskluzywnych produktów cieszyły się dużym zaangażowaniem. Jeden filmik miał 224% więcej wyświetleń niż średnia. Ta taktyka może pomóc Sephora w budowaniu buzzu i odeprzeć konkurencję ze strony Amazon.

Podczas gdy nastroje konsumenckie w Stanach Zjednoczonych pogorszyły się od czasu Wielkiej Recesji, sprzedaż kosmetyków do makijażu i innych produktów kosmetycznych wciąż rośnie. W rzeczywistości sprzedaż produktów do makijażu i pielęgnacji skóry wzrosła o 28% w ciągu ostatniego roku. Wiele z tych wzrostów pochodzi z gospodarstw domowych o wyższych dochodach. Sklepy dyskontowe prawdopodobnie nie będą w stanie wykorzystać tego trendu, ale jego odporność może stanowić poduszkę dla dużych detalistów w przypadku spowolnienia.

Podobne treści:  Oczyszczanie skóry twarzy kwasami - jaki jest koszt?

Dają takie same rezultaty jak ich drogie odpowiedniki

Wiele blogerek urodowych przysięga na produkty do pielęgnacji skóry z wyższej półki, ale poleca też ich tanie odpowiedniki. Niektórzy miłośnicy piękna twierdzą, że produkty z wyższej półki są tak drogie nie bez powodu, podczas gdy inni przysięgają na niedrogie ulubione produkty z drogerii. Zróżnicowane ceny produktów kosmetycznych mogą być mylące, dlatego ważne jest, aby dokładnie zrozumieć, co kupujesz i dlaczego. Najczęściej stosowane produkty do pielęgnacji skóry, takie jak kremy nawilżające, mogą kosztować od 20 do ponad 100 dolarów.

Mają wysoki poziom składników aktywnych

Jeśli jesteś na budżecie, powinieneś rozważyć zakup tanich kosmetyków do codziennego użytku. Często są one wypełnione wysokim stężeniem składników aktywnych. Możesz być zaskoczona, gdy dowiesz się, że składniki w tych produktach są takie same jak w droższych kosmetykach. Najlepszym sposobem na podjęcie decyzji jest poproszenie o radę specjalisty od pielęgnacji skóry. Najlepszym sposobem na stwierdzenie, czy dany produkt jest dla Ciebie dobry, jest wykonanie testu punktowego na twarzy lub plecach.

Podobne treści:  Oczyszczanie skóry głowy dziecka - przeczytaj najważniejsze informacje

Konsumenci powinni unikać produktów zawierających wysokie stężenie ftalanów. Ta substancja chemiczna jest stosowana jako plastyfikator w lakierach do włosów i lakierach do paznokci. Chemikalia te można również znaleźć w perfumach. Na szczęście FDA wymaga, aby kosmetyki były bezpieczne, gdy są stosowane w zalecanych warunkach użytkowania. Może podjąć działania przeciwko kosmetykom, które naruszają prawo. Jednak konsumenci powinni upewnić się, że czytają etykiety przed ich zakupem.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *