Maska złuszczająca do stóp – jak często stosować?

Maska złuszczająca do stóp – jak często stosować?

Pierwszym krokiem stosowania maski złuszczającej do stóp jest wymoczenie stóp w ciepłej wodzie. Przyspieszy to proces złuszczania. Druga aplikacja powinna mieć miejsce siedem do dziesięciu dni później. Możesz powtarzać ten proces co cztery do sześciu tygodni, w zależności od swojego harmonogramu. Pamiętaj, aby nie stosować maski złuszczającej na stopy, jeśli masz skaleczenia lub otwarte rany.

Podobne treści:  Jak poradzić sobie ze swędzącymi stopami w domu

Aveeno Repairing CICA Foot Mask

Maska do stóp Aveeno Repairing CICA to dobry sposób na naprawę i intensywne nawilżenie skóry stóp. Jest specjalnie opracowana, aby pomóc w przypadku bardzo suchej skóry i skóry problemowej. Aby użyć maski, wystarczy umyć stopy ciepłą wodą i nałożyć maskę na 10 minut. Następnie możesz cieszyć się gładkimi stopami. Jeśli zastanawiasz się, jak często używać maski, czytaj dalej, aby poznać kilka wskazówek, które pozwolą Ci zachować miękkie i elastyczne stopy.

Podobne treści:  Choroby skóry stóp

Maska do stóp Aveeno Repairing CICA jest bardzo polecana przez dermatologów i dostępna w formule niekapiącej. Wykonana jest ze składników takich jak masło shea i prebiotyczny owies, które mają działanie kojące i odżywcze. Pomaga w regeneracji popękanych stóp i jest bardzo skuteczny w leczeniu skóry problemowej. Może być stosowany raz lub dwa razy w tygodniu i może być używany tak często, jak to konieczne.

Podobne treści:  Brodawki na palcach - kłopotliwa przypadłość

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *