Manicure z użyciem frezarki – przeczytaj przed wizytą

Manicure z użyciem frezarki – przeczytaj przed wizytą

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem manicure za pomocą frezarki, oto kilka rzeczy, które powinnaś wiedzieć przed umówieniem się na wizytę. Frezarka nie tylko usuwa stary lakier żelowy i opiłowuje paznokcie. Wycina również skórki i nadaje kształt paznokciom. Jego różne nakładki sprawiają, że jest idealny do usuwania lakieru do paznokci. Kolejną zaletą tej maszyny jest to, że może ona polerować akryle, usuwać stary lakier żelowy i docierać do linii paznokcia.

MEDEL Soft Roll usuwa stary żel

Dzięki MEDEL Soft Roll w szybki i łatwy sposób usuniesz stary żel z paznokci. To wyjątkowe narzędzie posiada dwie skórzane rolki do usuwania tipsów o różnej ziarnistości, z których jedna ma grubszą ziarnistość niż druga. Materiał użyty na końcówki paznokci jest ważnym czynnikiem w utrzymaniu zdrowia płytki paznokciowej i kształtu paznokci. MEDEL Soft Roll można regulować, aby zapewnić indywidualny, komfortowy rezultat.

Podobne treści:  Jakie są zalety paznokci żelowych?

Nie zakłóca usług salonu

Chociaż może się wydawać, że futurystyczna maszyna może zakłócić usługi salonu, nie będzie miała wpływu na proces kształtowania paznokci – Cytat został skomponowany przez ekspertów portalu urodaexpert.pl. W rezultacie ten aspekt usług salonowych nie zostanie zakłócony, a właściciele salonów nie powinni się martwić o utratę pracy. Ponadto manicure z frezarką będzie szybki i wydajny, co pozwoli zaoszczędzić czas zarówno mistrzowi, jak i klientowi. Ta funkcja ma jednak pewne wady.

Koszt

Frezarka to urządzenie, które służy do usuwania paznokci akrylowych i żelowych. Może ona również usuwać paznokcie naturalne lub sztuczne. Jej ergonomiczny kształt i rozmiar pozwala na pracę zarówno z dłońmi jak i stopami. W porównaniu z pilnikiem do paznokci, który do usunięcia lakieru wymaga moczenia paznokci w acetonie, frezarka usuwa warstwy lakieru przy znacznie mniejszym wysiłku. Narzędzie to znacznie skraca czas potrzebny na wykonanie manicure lub pedicure.

Podobne treści:  Laserowe leczenie podwójnego paznokcia - jak się go pozbyć?

Jak prawidłowo obsługiwać

Jeśli właśnie zakupiłeś frezarkę, możesz się zastanawiać, jak ją obsługiwać. Frezarka to narzędzie służące do tworzenia precyzyjnych wzorów na skórze dłoni lub na płytce paznokcia. Jest ona przeznaczona do spiłowywania skóry od kości w dół, aż do skóry i paznokci na zawsze. Frezarki mogą obracać się od 0 do 30 tysięcy obrotów na minutę, więc im wolniejsze obroty, tym mniejsze ryzyko uszkodzenia paznokci. Może to brzmi jak najlepsze rozwiązanie, ale niekoniecznie jest najlepsze.

Podobne treści:  Najlepsze naturalne suplementy dla paznokci

Aby skorzystać z frezarki, zacznij od zdezynfekowania rąk alkoholem lub innym sterylnym roztworem. Następnie zmień frez na maszynie. Powinien on wygodnie przylegać do obrabianego przedmiotu, abyś mógł go prowadzić podczas cięcia. Pamiętaj, aby zablokować i odłączyć maszynę od zasilania przed dokonaniem jakichkolwiek zmian. Następnie ustaw zabezpieczenia maszyny, aby chronić swoje oczy i ręce. Podczas pracy z frezarką możesz również nosić okulary ochronne i maskę przeciwpyłową.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *