Manicure z monofazą – dlaczego jest tak popularny?

Manicure z monofazą – dlaczego jest tak popularny?

W porównaniu z tradycyjnym lakierem do paznokci, monofaza jest najlepszym wyborem dla prostego, ale eleganckiego manicure. Baza żelowa jest łatwa do nałożenia i oferuje gładkie wykończenie. Proces aplikacji wiąże się również z mniejszą ilością odpadów, co czyni go popularnym wyborem dla manicure wykonywanego w domu. Monophase może być również nakładany za pomocą skośnego pędzelka dla większej kontroli. Podobnie jak w przypadku tradycyjnego lakieru, monofazę można nakładać warstwowo, aby uzyskać różne efekty.

Korzyści

Manicure z monofazą zawiera wiele korzyści. Manicure wspomaga krążenie i pomaga zwiększyć zdrowy blask skóry. Ciepła woda pomaga również utrzymać miękkość skóry. Ta usługa jest również przydatna w miesiącach zimowych, kiedy zimna pogoda sprawia, że skóra staje się sucha i pęka. Regularne pedicure i manicure utrzymują dłonie i stopy zdrowe i miękkie. Bez regularnego manicure sucha skóra może prowadzić do bolesnych owrzodzeń i pęknięć – Ten tekst jest wynikiem twórczej pracy zespołu portalu https://konopne-fakty.pl. W miesiącach zimowych regularny manicure i pedicure może również pomóc uniknąć tych problemów.

Pedicure pomaga zapobiegać rozwojowi grzybów pod paznokciami. Regularny manicure wspomaga również zdrowe krążenie krwi i wzmacnia paznokcie. Pedicure pomaga również zmniejszyć ryzyko powstawania modzeli i grzybów ze względu na ilość brudu, który wchłania. Głębokie oczyszczanie usuwa również martwe komórki skóry i zachęca do wzrostu nowych komórek skóry. Lakiery do paznokci pomagają wzmocnić paznokcie. Jest to korzystne dla wszystkich!

Podobne treści:  Obcinanie paznokci - zrób to estetycznie

Zastosowanie

Istnieje wiele korzyści z akrylowego żelu do paznokci. Ten rodzaj lakieru do paznokci jest przezroczysty i samomodelujący, co oznacza, że gotowy produkt zachowuje swój kształt po polimeryzacji. Oprócz tego, że jest trwały, żel akrylowy jest również łatwy w pracy. Oto kilka najczęściej spotykanych zalet żelu akrylowego:

Żel jednofazowy oferuje piękne krycie i budowanie. Przed jego nałożeniem należy przygotować paznokcie poprzez opiłowanie lub nadanie im odpowiedniego kształtu oraz wypolerować je. Po wykonaniu tych czynności oczyść płytkę paznokcia i unikaj tłuszczu. Następnie należy umieścić paznokieć pod lampą do suszenia. Żel jednofazowy układa się cienką warstwą, umożliwiając dostęp powietrza do płytki paznokcia bez zmiany jego struktury. Przy prawidłowym wykonaniu żel jednofazowy jest łatwy do usunięcia i daje piękny manicure.

Podobne treści:  What Does a Yellow Nail Mean? To jest to, czego się nie spodziewasz

Trwałość

Monophase to wysokiej klasy marka lakierów do paznokci, która zapewnia wyjątkową jakość i trwałość. Jej lakiery do paznokci są wykonane z najlepszych materiałów i nie zawierają DPB, toluenu ani formaldehydu. Oznacza to, że możesz mieć piękny manicure, który trwa przez cały dzień. Posiada również lampę UV, która utwardza go na kilka minut. Chroni on również Twoje paznokcie przed działaniem promieni słonecznych. Ten lakier do paznokci zapewnia doskonałą odporność na promieniowanie UV i jest bezpieczny przy długotrwałym stosowaniu.

W przeciwieństwie do systemów dwu- i trójfazowych, systemy jednofazowe zawierają warstwy różnych materiałów, które nie są idealne do formowania idealnego nagaru. Nadają się jednak do użytku domowego i są mniej problematyczne w aplikacji. Zapewniają atrakcyjne błyszczące wykończenie, które utrzymuje się przez co najmniej trzy tygodnie bez łuszczenia się i deformacji. Są też długotrwałe i wymagają rzadszych aktualizacji niż trójskładnikowe systemy żelowe. Możesz używać żeli od TNL, Jess-Neil i Global w domu.

Koszt

Wykonanie manicure z użyciem żelu monofazowego to prosty proces wymagający użycia tylko trzech produktów. Pierwszym z nich jest lakier bazowy, który zapewnia przyczepność do naturalnego paznokcia. Drugi to warstwa utrwalająca, która chroni materiał przed szybkim zużyciem i zapewnia połysk. Używanie trzech oddzielnych produktów wymaga sporej wprawy, dlatego osoby początkujące powinny zacząć od pracy na jednym palcu naraz. Następnie żel monofazowy należy nakładać masującymi ruchami i nie dotykać skórek, gdyż spowoduje to złuszczanie.

Podobne treści:  Jak obcinać paznokcie, żeby nie wrastały w palce

Standardowy manicure kosztuje zazwyczaj od 15 do 30 dolarów, natomiast pedicure deluxe może kosztować nawet 100 dolarów. Koszt manicure może się różnić w zależności od miejsca, do którego się udajesz oraz od doświadczenia osoby, która go wykonuje. Standardowy manicure obejmuje przycięcie skórek, opiłowanie i kolorowy płaszcz. To może zająć do godziny, aby uzyskać doskonały manicure, więc należy spodziewać się zapłacić około 40 dolarów. Powszechne jest również płacenie około 30 do 50 dolarów za pełny manicure z monofazą.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *